Skip to main content
послуги клініки

Комплексне лікування в ГраДент

лікування зубів
Наші переваги

Чому саме стоматологія ГраДент

Висококваліфікована Команда

Наша клініка пишається досвідом та компетентністю наших лікарів стоматологів. Кожен наш спеціаліст здатен надати вам високоякісну та індивідуально підібрану стоматологічну допомогу.

Сучасна Технологія

Ми вкладаємо значні зусилля у використання передових стоматологічних технологій. Це дозволяє нам забезпечувати точну діагностику, ефективне лікування та зменшувати незручності для наших пацієнтів.

Персональний Підхід

Ми віримо в індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ваші потреби є для нас головними, і ми працюємо, щоб забезпечити вам оптимальний догляд, зробити відвідування клініки комфортним та приємним.

Різноманітність Послуг

Наша клініка пропонує широкий спектр послуг – від загальної гігієни та профілактичного догляду до хірургічних втручань та косметичних процедур. Це дозволяє нам задовольнити всі ваші стоматологічні потреби під одним дахом.

Комфорт та Зручність

Наша команда працює для того, щоб зробити ваші відвідування клініки максимально зручними. Від затишної атмосфери до відмінного обслуговування, ми створюємо Ваш приємний досвід.

Результати та Задоволення Пацієнтів

Ми пишаємося результатами наших лікувань та відгуками наших пацієнтів. Ваше задоволення та здоров’я – наша винагорода.

Комплексне лікування зубів

Що це означає? Пропонуємо вам змоделювати ситуацію. Припустимо, вас турбує біль у зубах, і ви завітали на консультацію до лікаря-стоматолога у Сумах. Огляд стоматолога, консультація та складання плану лікування, де ви побачите усі етапи та ціни на послуги, будуть для вас безкоштовними.

Далі ви приймаєте рішення, чи хочете ви проходити лікування. Жодного тиску: ви можете прийняти рішення одразу після консультації або ж взяти із собою план лікування, обміркувати його та за потреби записатися на інший день.

Якщо ваше рішення з приводу лікування є схвальним, лікар-стоматолог приступає до роботи. І тут стає зрозуміло, чому комплексне лікування в одному місці – це дуже важливий чинник. Розберемо поетапно.

Діагностика

Перш ніж розпочати лікування, стоматолог має провести діагностику. Залежно від вашої клінічної картини, він може призначити один із таких видів рентгену:

 • прицільний знімок (рентген одного зуба);
 • панорамний знімок (рентген всієї ротової порожнини у форматі 2D);
 • комп’ютерна томографія, або КТ (рентген всієї ротової порожнини у форматі 3D).

Наші стоматології оснащені усім необхідним обладнанням найвищого рівня, щоб якісно провести діагностику. На основі знімка лікар приймає рішення про подальше лікування. Якщо пошкодження зуба незначне, його буде усунено за допомогою пломби чи реставрації. Однак, біль у зубах зазвичай свідчить про те, що необхідно буде ендодонтичне лікування.

Лікування кореневих каналів

Якщо інфекція досягла нерва, це показання до ендодонтичного лікування. Завдяки оснащенню професійними мікроскопами та іншою збільшувальною технікою, лікар може зробити це максимально ефективно. Коли інфекцію ліквідовано, а канали запломбовано, ендодонтист направить вас до лікаря-ортопеда. 

Ортопедія

Ортопеди у світі стоматології відповідають за:

 • коронки та мости;
 • зубні протези;
 • вініри;
 • вкладки/накладки тощо.

Якщо зуб було проліковано ендодонтично, це свідчить про велику площину ураження. Відтак, після лікування кореневих каналів вас направлять на встановлення коронки. Це робиться для того, щоб загерметизувати результат. Досвідчена команда стоматологів-ортопедів допоможе вам завершити лікування зуба.

Зубний біль – це, звісно, не єдина причина, з якою звертаються до стоматолога. Тож давайте розглянемо інші найпоширеніші запити наших пацієнтів. Нагадаємо, що стоматологія ГраДент у Сумах може вирішити стоматологічне питання будь-якої складності. І все на одній локації.

Імплантація зубів та хірургія

Часткова або повна адентія, або відсутність зубів – це досить розповсюджене явище. Причин багато: від втрати зубів через вікові зміни в організмі до екстреного видалення, щоб надати швидку допомогу. Порожнину, яка утворюється в зубному ряді, необхідно замінити штучним зубом. Тобто необхідна зубна імплантація.

Наші лікарі працюють лише із сертифікованими матеріалами, визнаними в усьому світі. Серед топових брендів імплантатів можна назвати Straumann, Nobel, MegaGen, MIS та Tekka. Якісні матеріали та новітнє обладнання дають змогу зробити імплантацію зубів абсолютно безпечною.

Серед хірургічних послуг варто також окремо зазначити видалення зубів, які не підлягають лікуванню, а також видалення зубів мудрості.

Ортодонтія

Проблеми прикусу та нерівність зубного ряду є не менш поширеною проблемою. Команда ортодонтів із задоволенням допоможе зробити вашу усмішку бездоганно рівною. Для цього в арсеналі наших фахівців є інструменти на будь-який бюджет:

 • металеві брекети;
 • керамічні брекети;
 • сапфірові брекети;
 • прозорі елайнери;
 • американська система Invisalign.
Естетична стоматологія

Коли говорять про косметичну стоматологію, зазвичай мають на увазі голівудську усмішку. Мовою стоматологів це називається тотальним протезуванням вінірами. За допомогою керамічних або композитних вінірів, лікар зробить вашу усмішку ідеальною. При цьому детально обговорюється форма, узгоджується колір та враховуються всі інші побажання пацієнта. 

Дитяча стоматологія

Турбота про здоров’я зубів важлива не лише в дорослму віці. Ваша дитина також потребує регулярних візитів до стоматолога. Молочні зуби теж потрібно лікувати, щоб уникнути проблем із постійними в майбутньому. До того ж, дитячий стоматолог слідкуватиме за прикусом дитини і у разі необхідності направить її до дитячого ортодонта.

Зняття зубного каменю

Навіть якщо ви можете похизуватися відмінним здоров’ям зубів, профілактичні візити для зняття зубних відкладень не скасовуються! Стоматологи рекомендують відвідувати зубного гігієніста раз на 6 місяців. Процедура зняття твердих і м’яких відкладень, а також нальоту особливо актуальна для всіх, хто полюбляє випити каву. Припускаємо, що відбілювання зубів теж користується неабияким попитом. Ми із радістю допоможемо зробити ваші зубими світлішими та яскравішими.

найчастіші запитання

У Вас запитання? У нас є відповідь!

Як часто мені слід відвідувати стоматолога?
Регулярні візити до стоматолога рекомендується проводити кожні шість місяців. Це допоможе зберегти здоров’я вашої посмішки, виявити можливі проблеми на ранніх етапах та забезпечити профілактичний догляд.
Які методи оплати ви приймаєте?
Ми приймаємо готівку, кредитні / дебетові картки. Під час вашого візиту наша команда надасть вам детальну інформацію про доступні методи оплати.
Як довго триває процедура лікування корінного каналу?
Тривалість процедури лікування корінного каналу залежить від складності вашого випадку. В середньому, ця процедура може зайняти від однієї до двох годин.
Як можу записатися на консультацію?
Ви можете записатися на консультацію за допомогою нашого онлайн-сервісу або зв’язавшись з нашою клінікою за телефоном. Наша команда надасть вам дату та час, зручний для вас.
Які можливості для відновлення пошкоджених зубів ви маєте?
Ми пропонуємо різні методи відновлення пошкоджених зубів, включаючи пломбування, коронки та вініри. Наша команда розгляне вашу ситуацію та рекомендує найкращий варіант для вас.

Вам потрібна консультація?

Спеціалісти стоматології ГраДент Вам допоможуть

“Перша стоматологія,
яку мені подобається
відвідувати”

Не відкладайте
своє здоров'я
на завтра

Стоматологія ГраДент
Розташування

Кооперативна 9A
40030 Суми
Україна

Кооперативна 9A
40030 Суми
Україна

Час роботи
 • Пн – Пт

  8:00 – 18:00

 • Сб

  9:00 – 14:00

Стоматологія
Інформація
Стоматологія
Слідкуйте за нами

© Стоматологічна клініка ГраДент. Всі права захищені.

© 2024, Стоматологічна клініка ГраДент. Всі права захищені.

GraDent

Якщо у Вас виникли запитання -- напишіть мені у Viber

Powered by WpChatPlugins