Skip to main content
Icon Services Prophylaxis

Профілактична стоматологія

Від сумчан до численних туристів міста – кожен любить випити чашечку ароматної кави. Тому і повинені як ніхто інший дбати про чистоту і білосніжність своєї посмішки. Стоматологія «Градент» в Сумах надає повний спектр послуг: від професійної чистки до відбілювання зубів.

 • Професійна гігієна

  Раз на 6 місяців дітям і дорослим рекомендується відвідувати гігієніста для професійного чищення. Для найменших пацієнтів достатньо поєднання щітки та пасти, а пізніше відбувається перехід на гігієну за допомогою апарату Air-Flow.

  Дорослим показана комплексна процедура: видалення твердих зубних відкладень ультразвуком, м’якого нальоту – апаратом Air-Flow, полірування щіткою і пастою. Крім того, лікар може очистити залишився наліт між зубами спеціальними тонкими смужками або ниткою.

  Раз на 6 місяців, а також за 10 днів до або після дня народження ми пропонуємо приємну знижку 50% на професійну гігієну для дітей та дорослих. Таким чином, ми заохочуємо пацієнтів регулярно перевіряти стан своєї ротової порожнини.

  Що потрібно знати про професійне чищення зубів

  Якщо у пацієнта є проблеми з яснами або інші протипоказання до використання звичайної пудри Air-Flow, процедуру слід проводити з м’якою пудрою гліцину. Це робить процедуру більш комфортною та зменшує кровоточивість ясен. Слід зазначити, що знижка не поширюється на цей етап гігієни, але вона зарезервована для ультразвукової чистки.

  В кінці процедури лікар дає рекомендації. Важливо деякий час триматися подалі від їжі та напоїв, які можуть забарвити зуби. У день гігієни потрібно замінити щітку, якщо ви використовуєте ручну, або насадку для щітки, якщо ви використовуєте електричну. Це робиться для того, щоб застарілі бактерії не потрапили в очищену ротову порожнину.

  Професійна гігієна – це ще й чудова можливість проконсультуватися з лікарем щодо відбілювання зубів. Спочатку терапевт допоможе з’ясувати, чи немає у вас протипоказань до цієї процедури. По-друге, він зможе відповісти на всі ваші запитання і підібрати тип відбілювання.

 • Професійне відбілювання

  Найкращий варіант відбілювання – контрольований процес. Три цикли по 15 хвилин (середня тривалість процедури регулюється індивідуально) в кріслі стоматолога – і ваша посмішка стане помітно білішою.

  Ефект досягається за допомогою спеціального гелю, який наноситься на зуби і освітлює їх під впливом ультрафіолету.

  Система відбілювання Fläsh, представлена в ГраДент Суми, – це найсучасніше покоління ламп для відбілювання зубів, розроблене німецькими вченими.

  Послуга відбілювання включає саму процедуру та систему домашнього догляду: спеціальну зубну пасту та мус для ремінералізації зубів для максимально тривалого збереження результату.

 • Домашнє відбілювання

  Для тих, хто хоче відбілити зуби в домашніх умовах, є спеціальні капи. Лікар знімає відбитки щелеп пацієнта, щоб виготовити індивідуальний мундштук, який щільно прилягає до ясен.

  Щоб ковпачок правильно наповнювався гелем, в ньому є спеціальний резервуар. Відбілюючий гель також підбирає лікар під час візиту.

  Серед недоліків: пацієнти не завжди дотримуються всіх рекомендацій лікаря; через це можливий набряк ясен або надмірне відбілювання зубів.

  Коли пацієнт віддає перевагу системі відбілювання Fläsh, лікар контролює процес, тому всі ризики зведені до мінімуму.

  В інтернет-магазинах представлений великий вибір засобів для відбілювання зубів в домашніх умовах. Стоматологи «Градент Суми» не рекомендують пацієнтам самостійно обирати капи та відбілюючі препарати, оскільки таке самолікування може призвести до захворювань зубів та ясен.

  Довірте красу та сяйво своєї посмішки професіоналам.

   

Потрібна консультація?

“Перша стоматологія,
яку мені подобається
відвідувати”

Не відкладайте
своє здоров'я
на завтра

Стоматологія ГраДент
Розташування

Кооперативна 9A
40030 Суми
Україна

Кооперативна 9A
40030 Суми
Україна

Час роботи
 • Пн – Пт

  8:00 – 18:00

 • Сб

  9:00 – 14:00

Стоматологія
Інформація
Стоматологія
Слідкуйте за нами

© Стоматологічна клініка ГраДент. Всі права захищені.

© 2024, Стоматологічна клініка ГраДент. Всі права захищені.

GraDent

Якщо у Вас виникли запитання -- напишіть мені у Viber

Powered by WpChatPlugins